Zdjecie przedstawiające grupę ludzi na szkoleniu. Po lewej stronie zdjecia znajduje się motyw marki Fundusze Europejskie na tle dwóch prostokatów o kolorach ciemny granat oraz błękitny

Webinarium pn. Projekty hybrydowe

15.11.2023

Dla kogo

Do udziału w webinarium zapraszamy osoby zainteresowane tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. ?Projekty hybrydowe?. Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z charakterystyką partnerstwa publiczno-prywatnego i projektów hybrydowych.

Webinarium odbędzie się w formule online 5 grudnia 2023 roku w godz. 9:00 ? 11.30 (rekrutacja do 01.12.2023 r.) ? organizator: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na dole strony. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas webinarium lub innej potrzeby, którą wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Formularz zgłoszeniowy

Twoje dane osobowe
Pytania na spotkanie informacyjne. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zadawania pytań z tematyki spotkania. Przesłane wcześniej zagadnienia zostaną omówione podczas panelu pytań i odpowiedzi.
W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby z różnymi niepełnosprawnościami prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.
Zapoznałem się klauzulą informacyjną RODO
| -
Organizator

Program webinarium

 1. Źródła informacji o Funduszach Europejskich;
 2. Ogólna charakterystyka Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP);
 3. Oferta Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łodzi w zakresie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego;
 4. Korzyści i ograniczenia związane ze stosowaniem metody Partnerstwa Publiczno-Prywatnego;
 5. Przygotowanie projektu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego;
 6. Charakterystyka projektów hybrydowych;
 7. Na czym polega projekt ESCO?
 8. Dobre praktyki;
 9. Oferta Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej w zakresie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego;
 10. Pytania i odpowiedzi ? panel z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.
   

Szczegółowy program webinarium

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi
ul. Moniuszki 7/9
90-101 Łódź 
Tel.: 42 663 31 07, 42 663 34 05, 42 291 97 60. 
e- mail: PIFE.Lodz@lodzkie.pl

Klauzula informacyjna RODO

Dane osobowe przetwarzane przy użyciu komunikatora Cisco Webex Meetings mogą być dostępne dla administratora tego narzędzia, który jako dostawca narzędzi umożliwiający organizację spotkań online może przetwarzać dane we własnych celach i w oparciu o inne podstawy prawne zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie internetowej Cisco.
Dane osobowe przetwarzane przy użyciu komunikatora mogą być przekazywane do państw trzecich, zgodnie z polityką prywatności dostawcy narzędzia wskazanej powyżej.