Zdjecie przedstawiające grupę ludzi na szkoleniu. Po lewej stronie zdjecia znajduje się motyw marki Fundusze Europejskie na tle dwóch prostokatów o kolorach ciemny granat oraz błękitny

Szkolenie pn.: „Fundusze Europejskie dla Łódzkiego w Transformacji – założenia i warunki wsparcia w ramach Terytorialnego Planu Sprawiedliwej Transformacji Województwa Łódzkiego"

08.03.2024

Dla kogo

Szkolenie jest skierowane do beneficjentów i potencjalnych beneficjentów programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego.

Departament Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zaprasza na bezpłatne szkolenie: „Fundusze Europejskie dla Łódzkiego w Transformacji – założenia i warunki wsparcia w ramach Terytorialnego Planu Sprawiedliwej Transformacji Województwa Łódzkiego”, celem szkolenia będzie zaznajomienie m.in. z przeglądem działań Funduszu Sprawiedliwej Transformacji (FST), dokumentacją, zasadami aplikowania i rozliczania FST.  

Najbliższe szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w następującym terminie 5.04.2024 w godzinach 8:30-14:30 w Łodzi ul Traugutta 21/23, sala konferencyjna na XVII piętrze – organizator Wydział Komunikacji Funduszy Europejskich.

W przypadku chęci wzięcia udziału w szkoleniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas szkolenia lub innej potrzeby, którą wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. 
Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w szkoleniu. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Program

  • Czym jest Fundusz Sprawiedliwej Transformacji (FST)?
  • Jak FST różni się od Europejskiego Funduszu Społecznego i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego? 
  • Dlaczego przenoszenie zwyczajów jest zgubne?
  • Przegląd działań FST dostępnych w ramach programu.
  • Założenia i dokumentacje.
  • Zasady aplikowania i rozliczania FST.

Szczegółowy program szkolenia

| -
Organizator

Wydział Komunikacji Funduszy Europejskich
Ul. Tuwima 22/26
90-001 Łódź

Kontakt w sprawie szkolenia: Natalia Cyganek, tel.: 535 909 500