Napis PIFE wpisany w okrąg i dwie belki z napisem spotkanie informacyjne

Stacjonarne spotkanie informacyjne dotyczące „Dofinansowania na termomodernizacje, remonty oraz OZE dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych”

10.04.2024

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką spotkania. 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w bezpłatnym stacjonarnym spotkaniu informacyjnym pn. „Dofinansowanie na termomodernizacje, remonty oraz OZE dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych”. Celem spotkania jest omówienie wsparcia w zakresie termomodernizacji, remontów oraz przedsięwzięć związanych z odnawialnymi źródłami energii, w ramach programu TERMO oraz programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2024 w godzinach 10:00 – 12:00 (rekrutacja do 22.04.2024) w sali konferencyjnej Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w spotkaniu. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Formularz zgłoszeniowy

Program

  1. Wprowadzenie do spotkania.
  2. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  3. Wsparcie w zakresie termomodernizacji w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
  4. Program TERMO – dofinansowanie na termomodernizacje, remonty i instalacje OZE dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych: premia termomodernizacyjna z opcją grantu termomodernizacyjnego; premia remontowa; grant OZE.
  5. Pytania i odpowiedzi - panel z udziałem przedstawicieli Banku Gospodarstwa Krajowego.

Szczegółowy program spotkania

| -
Organizator

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi
ul. Moniuszki 7/9
90-101 Łódź 
Tel.: 42 663 31 07, 42 663 34 05, 42 291 97 60. 
e- mail: PIFE.Lodz@lodzkie.pl